Убирайте снег вместе с снегоуборщиками Honda

Снігоочисник Honda легко впорається з будь-яким снігом. Обладнаний легендарним 4-тактним двигуном Honda, він демонструє виняткову продуктивність, надійність і напрочуд легкий запуск, що особливо важливо взимку. Від компактного HS550 до потужного HSS970, кожна модель розроблена для швидкої, зручної та безпечної перемоги над сніговими заметами. Крім того, моделі HS622 та HSS970 мають шнековий механізм особливої дворівневої конструкції із зубчастим профілем, що легко прогризає навіть щільно збитий та підмерзлий сніг. З-поміж чотирьох різних моделей ви можете вибрати снігоочисник, що найкраще підходить до ваших потреб та практично будь-яких погодних умов.

Если у вас возникла необходимость установить памятник из гранита или ритуальные памятники из более простых материалов, то ЧП Прядко поможет вам сделать выбор памятника нужного именно вам.


Властивості та технології:

снігоочисники Honda мають безліч унікальних властивостей та передових технологій. Основні з них ми вирішили позначити цими іконками, щоб допомогти вам обрати снігоочисник відповідно до ваших потреб.


4-тактний двигун OHV. Потужний, продуктивний і надійний. Автоматичний декомпресор зменшує зусилля, порібне для розкручування стартера, забезпечуючи легкий запуск за будь-яких умов.

Дворівнева конструкція шнека
На додачу до шнекового механізму з пласкою лопаткою, що подрібнює і подає сніг у жолоб, нагнітальна турбіна всередині жолоба виштовхує сніг щільним струменем на велику відстань.

Колісний хід
Забезпечує кращу маневровість і вищу швидкість під час роботи. Підходить для прибирання снігу з твердих рівних поверхонь.

Гусеничний хід
Гарантує максимальну стійкість і виняткове зчеплення на снігу будь-якої консистенції. Придатний для прибирання снігу з нерівних поверхонь.

Механічна трансмісія
Простий та надійний механізм ефективно передає тягове зусилля двигуна на шнек і колеса.

Вибіркове зчеплення
Надає змогу прибирати сніг на одному місці або рухати снігоочисник, не вмикаючи шнековий механізм.

Гідростатична трансмісія
Унікальна технологія Honda надає змогу плавно і поступово змінювати швидкість руху залежно від глибини й консистенції снігу для максимально безпечної та комфортної роботи.

Регульована висота шнека
Ви можете піднімати і опускати ківш шнека, пристосовуючи снігоочисник до різних умов роботи: твердого чи глибокого снігу, нерівних ділянок, остаточного очищення або транспортування.

Електричний стартер
Електрична система для простого і швидкого запуску двигуна.

Фара
Фара вмикається, коли двигун починає працювати, і вимикається, коли він зупиняється.

Унікальні риси снігоочисників Honda

Панель керування
Усі важелі і перемикачі розташовані так, щоб полегшити, спростити і убезпечити роботу за будь-яких погодних умов. Крім основних органів керування, деякі моделі обладнано дистанційним регулятором жолоба, аварійним індикатором та навіть лічильником мотогодин.

Ходова частина
Тип ходової частини — колеса чи гусениці - залежить від умов експлуатації, до яких пристосована кожна модель. Більшість малогабаритних моделей обладнані колесами для кращої маневровості в обмеженому просторі. Натомість, великі надпотужні агрегати мають подвійний гусеничний трак для максимальної прохідності та надійного зчеплення. Крім того, ряд моделей може бути обладнано як колесами, так і гусеницями.

Сніговивідний жолоб
Завдяки особливому профілю сніговивідного жолоба і напрямного козирка снігоочисник здатен відкидати сніг на кілька метрів і навіть перекидати його через паркан.

Шнековий механізм і приймальний ківш
На моделях HS550 та HS621 зовнішні пластини шнека виготовлено з полімерного матеріалу, що дає змогу очищувати асфальт чи тротуарну плитку. HS622 і HSS970 мають шнеки унікального зубчастого профілю, котрі легко розрізають тверді грудки мокрого снігу і навіть криги. А завдяки зміцненим кріпленням валів і ламким болтам, що вберігають леза від деформації, ви можете впоратися з найтвердішими крижаними кучугурами.

Прут для видалення снігу
Усі моделі укомплектовано спеціальним металевим або пластиковим прутом для видалення грудок снігу із сніговивідного жолоба та нагнітального механізму. Цей прут закріплено на верхній панелі ковша шнека або на штанзі держака.

Продуктивність
Продуктивність снігоочисника — це максимальна маса снігу, яку він здатен відкинути за 1 годину безперервної роботи. Фактична продуктивність залежить від багатьох факторів: консистенції снігу, відстані та напряму відкидання та погодних умов.

Просмотров: 1249

Автор: Михайловский Максим Петрович

Дата: Понедельник, 21 Октября 2013

Обратите внимание на следующие товары:

Снегоуборщик Honda HS550 EA
Купить Купить
Снегоуборщик Honda HS550 EA

Honda 4-х тактный, 5 л.с, Привод на колеса - нет, Ширина обработки - 50 см, Количество скоростей - нет, электрозапуск - нет, Вес - 37,5, Япония
25000 грн
+доставка
Снегоуборщик Honda HSS 970 A ETD
Купить Купить
Снегоуборщик Honda HSS 970 A ETD

Гусеничный, 9 л.с., Honda GX 270 T2 OHV, ручная/стартер, бак - 6 л, гидростатическая трансмиссия, Захват снега, ширина/высота очистки - 71/51 см, вперед - 2, назад - 1, 50 тонн/час, Электрический стартер, Блокировка колес с панели оператора - Есть, Галогеновая фара - В комплекте, До 16 м, 120 кг, 474х725х1038 мм., 86 дБ, 12 месяцев
140120 грн
+доставка
Снегоуборщик Honda HSS655 ETS
Купить Купить
Снегоуборщик Honda HSS655 ETS

Снегоуборщик Honda HSS655 ETS MY13 JAP гусеничный (55 см, Honda,163 куб.см, аккумулятор 12В, фара, 81 кг)
75310
56000 грн
+доставка