Бензопила Sthil MS 170 (35 см)

5234 грн
Бесплатная доставка по Киеву

Код товара: 1390
Артикул товара: 11302000340
Зручна компактна бензопила із перевіреним часом базовим оснащенням. Добре підходить для заготівлі дров, догляду за садом, будівництва з дерева, для звалювання дерев діаметром до 30 см.

Технічні дані

Робочий об'єм см³ 30,1
Потужність кВт/к.с. 1,3/1,8
Вага кг 1) 3,9
Довжина шини см 35
Ланцюг Oilomatic крок/тип 3/8" P , PMС3
Об'єм бака см³ 250
Оберти на холостому ходу об/хв. 2) 2.800
Питома вага кг/кВт 3,0
Рекомендована максимальна довжина шини см 40
Рівень вібрації вліво/вправо м/с² 3) 4,2/5,9
Рівень звукового тиску дБ(A) 4) 98,0
Рівень потужності звуку дБ(A) 4) 106,0

Серійне оснащення

Антивібраційна система
Сильна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу в руках та швидкої втоми під час роботи. Тому компанією STIHL було розроблено ефективну антивібраційну систему (АС). В інструментах з АС вібрація двигуна, що передається на рукоятку, значно знижена.

Інерційне гальмо ланцюга QuickStop
Гальмо ланцюга QuickStop - це захисний механізм для безпечної роботи з бензопилами. Гальмо ланцюга спрацьовує при натисканні на передній захист рук або у випадку сильної віддачі і за лічені долі секунди зупиняє пильний ланцюг.

Компенсатор
Компенсатор STIHL - регулювальний елемент у карбюраторі, що забезпечує стабільну потужність двигуна, склад вихлопу і витрати палива впродовж тривалого періоду незалежно від ступеня забруднення повітряного фільтру. Очищати повітряний фільтр необхідно менш часто, у випадку відчутного падіння потужності - коли забито приблизно 80% площі фільтру. Стає можливою робота впродовж тривалого часу без техобслуговування фільтру.

Одноважільне керування
Такими функціями пристрою, як холодний і теплий запуск, робота і вимкнення, можна керувати одним важелем. Це робить керування ще більш зручним і безпечним, адже долоня залишається на ручці.

Система змащування ланцюга Ematic
Система STIHL Ematic складається з шини Ematic, ланцюга Oilomatic і мастильного насоса з регулюванням подачі мастила. Особлива конструкція шини і ланцюга змушує кожну краплину мастила потрапляти саме туди, де воно потрібне для ефективного змащування. Це дозволяє скоротити витрати мастила на 50 %.

Додаткове оснащення

Система швидкого натягування ланцюга (В)
Система швидкого натягування ланцюга STIHL (B) перетворює натягування ланцюга в дитячу забавку. Достатньо ослабити гайку кріплення кришки ланцюгової зірочки, і за допомогою колеса легко та швидко натягнути ланцюг. Інструмент для цього не потрібен.

Бокове натягування ланцюга
Доступ до натяжного гвинта забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це попереджає контакт рук із гострим ланцюгом і зубчатим упором.

STIHL ElastoStart
У результаті підвищення тиску під час циклу стискання в момент запуску двотактових двигунів виникають поштовхи, що навантажують м'язи і суглоби. Пускова ручка з амортизаційним елементом ElastoStart помітно зменшує ці поштовхи. Спеціальний амортизаційний елемент, розташований у пусковій ручці, розширюється відповідно силі тяги, і, таким чином, запуск відбувається рівномірно, без ривків.

 
Бензопила Sthil MS 170 (35 см) Отзывы:

Отзывы: 0, Оценка: 0.00

Ваш отзыв может быть первым.

Статьи про Бензопила Sthil MS 170 (35 см)